IVR (Robot Operatör) Çözümleri

IVR (Robot Operatör) Çözümleri

Bulut santral uygulamamız ile telefonlarınıza profesyonel karşılama mesajları yerleştirin ve robot operatör aracılığı ile müşterilerinizden telefon tuşlaması ile sipariş alın
Yeni nesil bulut telefon santrallerinin  bir ek avantajı olarak Interaktif IVR (Robot Operatör) sistemleri de son derece ucuzlamış ve çoğu işletme için kolayca ulaşabilir duruma gelmiştir.
 
Üstelik bu santrallerin on-line çalışıyor olması ve doğru işletilmiş santrallerin sağladığı programlanabilirlik imkanları ile bu sanraller üzerinde İNTERAKTİF uygulamalarında geliştirilmesi son derece kolay hale gelmiştir.
 
Intrefaktif kavramı santral üzerinde çalışan uygulama ile arka planda çalışan bir başka uygulamanın karşılıklı görüşmesi-konuşması anlamna gelir. Örneğin bizim konumuz olan abone takip uygulamasında, santral merkez uygulamaya gelen bir aramadaki telefon numarasının kayıtlı olup olmadığını sorabilir ve alacağı cevanba göre ayrı senaryolar işletebilir. 
 
Ancak her teknolojik çözüm gibi IVR (Robot Operatör) çözümlerinin de daikkatli şekilde tasarlanması ve müşteri profili, firma özellikleri gibi parametreler göz önüne alınarak oluşturulması gerekir. Yanlış tasarlanmış bir IVR fayda yerine zarar da getirebilir.
 
Sektröde 10 seneden fazla yer almanın sağladığı tecrübe ile IVR tasarımı konusunda da sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

 

 

Tüp ve Su bayileri için abone ve sipariş takip sistemleri
Facebook
Twitter
instagram
Menüler
Anasayfa
Kolay Sipariş Takibi
Araçlar
Özellikler
Blog
İletişim
İletişim
Ragıp Tüzün Cad. No:136/123 Yenimahalle
ANKARA TÜRKİYE
(216) 599 05 15 - İstanbul
(312) 999 94 76 - Ankara
(532) 247 41 53
© Sucunet / 2022 tüm hakları saklıdır.