MyOrders Saha Dağıtım ve Teslimat Uygulaması

MyOrders Saha Dağıtım ve Teslimat Uygulaması

Login
Sipariş Listesi
Sipariş Detayı
Navigasyon
Bildirimler
Çağrılar (*)
Müşteriler (*)
Merkezde toplanan siparişlerinizi on-line olarak saha personelinize iletin ve personelinizin teslimatını tahsilatını ve konumunu anlık olarak izleyin
MyOrders Saha dağıtım uygulaması ile Tüm kaynaklardan (Elden girilen, IVR ile alınan, mobil uygulamalardan gelen, yemeksepeti.com'dan gelen) alınmış siparişlerinizi sahadaki araçlarınıza ve elemlarınıza on-line/otomatik iletebilirsiniz.
 
Hangi siparişin hangi araca/elemana iletilecegini dilerseniz siz tek tek belirleyebilirsiniz veya koyacağınız kurallara göre belirlenen elemana/araca otomatik olarak yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.
 
Elemana/araca iletilen sipariş için elemanın uyarılmasını, elemanın siparişi görüp görmediğini, elemanın görmekte ve teslim etmekte geciktiği siparişleri merkezden anlık olarak takip edebilirsiniz.
 
Siparişlerinizi dilerseniz anlık olarak teslim edilecek sekilde dilerseniz belirlediğiniz bir saatte teslim edilecek şekilde bildirebilirsiniz.
 
Her bir siparişle beraber personelinize müşterinin eski borçlarını ve mevcut depozitosunu da iletebilirsiniz.
 
Dilerseniz personelin kapıda sipariş üzerinde değişiklik yapmasına (ürün ekleme ve çıkarma) izin verebilirsiniz. Yetkilendirdiğiniz personelin siparişi başka bir araca/personele yönlendirmesine imkan sağlayabilirsiniz.
 
Elemanlarınız aldığı tahsilat ve (varsa) aldığı depozitoyu anında kaydederek cari hesap, kasa, depozito ve araç boş stoğu kayırlarının doğru tutulmasını sağlarlar.
 
Uygulama teslimat anında müşterilerinizin konum bilgilerini toplar ve sonraki teslimatda navigasyon açma imkanı sunar.
 
Teslim edilecek siparişleri konum sırasına sokarak zaman, işgücü ve yakıt tasarrufu sağlar.
 
 
 

 

Tüp ve Su bayileri için abone ve sipariş takip sistemleri
Facebook
Twitter
instagram
Menüler
Anasayfa
Kolay Sipariş Takibi
Araçlar
Özellikler
Blog
İletişim
İletişim
Ragıp Tüzün Cad. No:136/123 Yenimahalle
ANKARA TÜRKİYE
(216) 599 05 15 - İstanbul
(312) 999 94 76 - Ankara
(532) 247 41 53
© Sucunet / 2022 tüm hakları saklıdır.