Sanal Santral ve Robot Operatör Entegrasyonu

Sanal Santral ve Robot Operatör Entegrasyonu

VoIP caller id çözümlerimiz ile, tüm sanal santralleri, voip operatörlerini ve fiziksel IP santralleri istisnasız sisteminize entegre ediyoruz.

2010 yılından beri CID Easy markası altında ürettiğimiz Caller ID cihalarına, 2018 yılından itibaren VoIP telefonlar için geliştirdiğimiz yazılımsal ve donanımsal caller id çözümlerini de dahil ettik.

Analog (PSTN) ve VoIP caller id çözümlerimiz, bu gün Amerika, Ingiltere, Italya, Fransa ve Yunanistan da dahil olmak üzere dünyada 8 ülkeye ihraç edilmektedir.  

Caller id cihazlarımız ve yazılımlarımız VoIP telefon istemine protokol düzeyinde entegre olarak, fiziksel bağlanan IP telefon makinaları ve bilgisayarlara kurulan soft phone lar da dahil her tür ip client üzerinden caller id bilgisini ve voip eventları başarılı şekilde yazılıma iletebilmektedir.

Bu sayede diğer pek çok yazılım firmesından farklı olarak, Caller id bilgisini alabilmek için santral operatörünün sağlayacağı alt yapılara ihtiyaç duymuyoruz. Bu sayede de sisin dilediğiniz voip operatörüyle veya IP telefon sistemiyle veya fiziksel IP sanral ile çalışabilmenizi saülıyoruz.

Robot Operatör Entegrasyonu

Robot operatör hizmetş kullanmak isteyen müşterilerimizde ise Interaktif IVR hizmeti için gerekli API servislerini sağlayabilen Sanal santrller ile IVR hizmeti sunabiliyoruz.

IVR servislerimiz MyOrders servisimizin bir parçası olduğu için de ayrıca Statik IP, port yönlendirmeleri, adres bağımlılığı gibi fiziksel kısıtlamalara ihtiyaç duymayan hizmetler sağlıyoruz.

Tüp ve Su bayileri için abone ve sipariş takip sistemleri
Facebook
Twitter
instagram
Menüler
Anasayfa
Kolay Sipariş Takibi
Araçlar
Özellikler
Blog
İletişim
İletişim
Ragıp Tüzün Cad. No:136/123 Yenimahalle
ANKARA TÜRKİYE
(216) 599 05 15 - İstanbul
(312) 999 94 76 - Ankara
(532) 247 41 53
© Sucunet / 2022 tüm hakları saklıdır.