Su ve Tüp bayileri için özelleştirilmiş Stok ve Envanter Takip Sistemi

Su ve Tüp bayileri için özelleştirilmiş Stok ve Envanter Takip Sistemi

Kolay sipariş takibi programı, tüp ve su bayileri için özelleştirilmiş stok takip sistemine sahiptir.

Program, küçük ve orta boy işletmeler için stok miktarlarının giren/çıkan adetlerin takip edilebildiği basit stok ve büyük işletmeler için FIFO envanter takip edebilen profesyonel stok takibi seçenekleri sunar.

Basit stok, sayımlarda, açılışlarda, mal alımında ve depolar arası transferlerde (araç yüklemeler dahil) sadece cari miktarların girildiği, ayrıca boş (depozito/trampa) stoğunun da takip edilmediği stok uygulaması türüdür.

Profesyonel stok yönetiminde ise her bir hareket için (sayım, açılış, mal alımında ve depolar arası sevk, iade etme, iade alma işlemlerininher biri için düzenli stok fişi kaydetme zorunluluğu vardır. Bu sayede programın anlık olarak envanter çıkarması yanısıra anında FIFO ve güncel fiyatlar üzerinden stok değeri hesaplaması imkanı sağlanır.

Depo Yönetimi

Program sınırsız depo tanımlama imkanı ile (her bir dağıtım aracı da ayrı depo olarak tanımlanabilir) hızlı dağıtım ortamında sorunsuz olarak merkezdeki ve sahadaki tüm stok miktarlarının takibine olanak sağlar.

Araçlardaki ve sabit depolardaki boş ve dolu stoklar anlın olarak izlenebilir ve araç yeniden yükleme işlemine ait kayıtlar kolayca oluşturulabilir.

Depozito (müşteri zimmeti) takibi ve boş stoğu takibi

program su ve tüp dağıtım işinin doğasına uygun olarak, dolu boş ürün bağlantıları ile boş stoğunun ve trampa (değişim) ürünleine ait stokların da ayrıntılı olarak takip edilmesine imkan sağlar.

Cari hesaplar (müşterileriniz) için tutulan depozito hesapları, stok sisteminin bir alt parçasıdır. Teslimaçınızın alnlık olarak kapıda girdiği teslim edilen ürün müktarı ve geri alınan depozito (boş) miktarı kayırları üzerinden hem depozito hem de boş stoğu kayıtlarınız üretilir.

MyOrders sistemi aracılığı ile depozito kayıtlarının da daha teslimat aşamasında (müşterinin kapısının önünde) giriliyor olması kayıt hatasının en aza indirilmesini sağlar.

Personelin o an için kaç ürün teslim ettiğini ve kaç tane boş aldığını girmesi takip için yeterlidir. Program cari stok bakiyesi üzerinden depozito takip ederek, dağıtıcının müşteri depozitosunu hatırlamasına veya depozitonun müşteri beyanına göre takip edilmesine ihtiyaç bırakmaz

 

 

Tüp ve Su bayileri için abone ve sipariş takip sistemleri
Facebook
Twitter
instagram
Menüler
Anasayfa
Kolay Sipariş Takibi
Araçlar
Özellikler
Blog
İletişim
İletişim
Ragıp Tüzün Cad. No:136/123 Yenimahalle
ANKARA TÜRKİYE
(216) 599 05 15 - İstanbul
(312) 999 94 76 - Ankara
(532) 247 41 53
© Sucunet / 2022 tüm hakları saklıdır.